Şimdi Söz Sizde - Uzmanlar Oturumu
 

 

Uzman arkadaşlarımız…

Mesleklerini tek başına ya da kısıtlı ortamlarda icra eden meslektaşlarımız… Yıllardır “Bizi de duyan olsa “diyen uzmanlarımız…Yani “Sahanın Profesyonelleri”.

Bu yıl TARK 2018’de sizlerle birlikte olmayı çok istiyoruz. Sizin adli, idari ve hukuki anlamda deneyimleriniz, iyi klinik ve kılavuz uygulama örnekleriniz, karşılaştığınız sorunlar ve sizin çözümleriniz, kriz yönetiminiz, anestezi ve/veya analjezi protokolleriniz, multidisipliner hasta yönetiminde öneri ve yaklaşımlarınız, karşılaştığınız ilginç olgular…Kısacası “Şimdi Söz Sizde”. Gelin bize anlatın, bizimle paylaşın, sizi daha yakından tanımamızı sağlayın.

TARK 2018’in içinde bir ana salonumuzu size ayıracağız. Duayen, Anestezinin çınar hocalarının yönetiminde 10’ar dakikalık sunumlardan oluşan oturumlarda yer alıp, kongrede konuşmacı olacaksınız! Kongre kitapçığımızın bilimsel program kısmında adınız yer alacak! Üstelik bunun için de derneğimiz size indirimli kayıt ve konaklama imkanı sağlayacak!

 

Şartlar:

  1. TARD üyesi olmak ve aidat borcu bulunmamak
  2. Halen aktif Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanı olarak çalışıyor olmak


Yukardaki ön şartları sağlayan uzman doktorlarımız kısa bir özgeçmiş ve sunmak istedikleri konunun özetini tark2018@tard.org.tr  adresine 1 Eylül 2018 tarihine dek göndermeleri gerekmektedir. Yapılan değerlendirme ve yönlendirmelerimizin sonucu, başvuranlara en geç 14 Eylül 2018 tarihine kadar bildirilecek ve 1 Ekim 2018 tarihine kadar kayıt yaptıranlar, kongre programı ve kitapçığında yer
alacaktır. Söz Sizde!